Inkcups na targach PSI
10 gru 2019 06:00

Jedne z wiodących europejskich targów branży produktów promocyjnych odbędą się w dniach 7-9 stycznia 2020 r. w centrum wystawowym Messe Dusseldorf. W ramach dążenia do dalszego umacniania swojej obecności na rynku europejskim, 2020 będzie czwartym rokiem z rzędu, w którym Inkcups weźmie udział w targach PSI. W tym roku firma zaprezentuje wszechstronne cyfrowe i analogowe rozwiązania do drukowania bezpośrednio na produktach promocyjnych.

Wśród prezentowanych rozwiązań znajdą się Helix i X360 – dwa przemysłowe, cyfrowe systemy atramentowe do drukowania na obiektach cylindrycznych (o prostych ściankach) i stożkowych przedmiotach wykonanych między innymi z tworzywa sztucznego, metalu i szkła. Oba systemy współpracują z atramentami utwardzalnymi UV LED i są wyposażone w rozwiązanie umożliwiające druk na elementach stożkowych. Tego typu rozwiązania nadają się idealnie do szklanek, plastikowych i metalowych naczyń, szklanych oraz plastikowych butelek, świeczników, wazonów i wielu innych przedmiotów codziennego użytku.

X5 to płaski system atramentowy UV do drukowania w pełnym kolorze na obiektach o wysokości do 152 mm. Jest to kolejne rozwiązanie do druku cyfrowego, zapewniające wszechstronność i elastyczność produktów promocyjnych. Za pomocą X5 można zadrukować pole o powierzchni 1100x610 mm w ciągu dwóch minut.

Na stoisku zostaną także zaprezentowane rozwiązania drukujące z serii 2200-PS i B100. 2200-PS jest wydajną, dwukolorową drukarką z funkcją transferu; natomiast B100 to szybka, jednokolorowa drukarka przeznaczona do drukowania na odzieży (koszulki i odzież sportowa) oraz elementach promocyjnych takich jak silikonowe opaski, serwetki i puszki z cukierkami.

Ponadto firma Inkcups zademonstruje w tym roku również Cobalt 2000 – jeden z wiodących pod względem przystępności cenowej i wydajności systemów grawerowania laserowego.

Wszystkie powyższe rozwiązania będzie można zobaczyć na żywo podczas nadchodzących targów PSI. Na stoisku Inkcups odbędą się demonstracje procesów drukowania na różnych produktach promocyjnych i upominkach. Urządzenia Inkcups znajdują zastosowanie m.in. w branżach: odzieżowej, spożywczej, artykułów promocyjnych, elektronicznych, medycznych, sportowych i motoryzacyjnych.

Opracowano na podstawie informacji firmy Inkcups