II edycja #PrintOn WebinAir
1 lut 2021 12:33

Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego zorganizowało z końcem listopada spotkanie on-line #PrintOn WebinAir, którego celem była prezentacja rozwiązań mogących pomóc odnaleźć się drukarniom w nowej rzeczywistości.

Doświadczeniami drukarń wielkoformatowych, specjalizujących się w obsłudze branży wystawienniczej, podzieliły się dwie firmy uznane na polskim i europejskim rynku. Poruszone zostały zagadnienia finansowe i temat bezpiecznych inwestycji. Udowodniono, że w dobie pandemii oprogramowanie web-to-print to konieczność oraz, że szukanie nieoczywistych rozwiązań, udoskonalanie istniejących procesów projektowania i dbałość o zrównoważony rozwój pozwalają na zdobycie przewagi konkurencyjnej.

Jak podaje Jacek Stencel, Prezes Stowarzyszenia: Wideokonferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem, dlatego też, za prośbą Uczestników, zdecydowaliśmy o drugiej edycji, która będzie nie tylko kontynuacją tego co dzieje się na rynku, ale będziemy poruszać tematy ważne dla przyszłości rynku poligraficznego.

Joanna Zjawin, dyrektor Stowarzyszenia, dodaje: Początek roku 2021 jest dobrą okazją do tego, aby ponownie spotkać się i porozmawiać w szerszym gronie o kierunkach rozwoju, trendach jakie będą panować na rynku oraz o tym jakie wyzwania stoją przed naszą branżą.

Druga edycja #PrintOn WebinAir również będzie obfitowała w interesujących prelegentów, wśród których znajdą się przedstawiciele firm usługowych, właściciel drukarni, przedstawiciel z dziedziny nauki. Dodatkowo swoje spostrzeżenia w kontekście przyszłości branży, przekażą nam specjalnie zaproszeni przedstawiciele prasy branżowej.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez OOH Magazine, Signs.pl, Poligrafika, Świat Druku, Świat Poligrafii PRO.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiej rejestracji: https://pssidc.org.pl/printonevent 

Opracowano na podstawie informacji organizatora