Gaspare Bugli dyrektorem sprzedaży w Massivit 3D
12 sty 2018 12:46

Massivit 3D Printing Technologies, wiodący dostawca wielkoformatowych rozwiązań w zakresie druku 3D stosowanych w branży komunikacji wizualnej, ogłosił powołanie Gaspare'a Bugli na stanowisko dyrektora sprzedaży w Europie Południowej i krajach Beneluksu. Gaspare Bugli przejmuje odpowiedzialność za wdrożenie strategii sprzedażowych Massivit 3D i rozwój oferty firmy w wyznaczonych regionach.

Swoje zadania Bugli będzie realizował korzystając z blisko dwudziestu lat doświadczeń w branży druku cyfrowego. Rozpoczynając karierę w firmie Scitex zdobywał wiedzę na temat druku wielkoformatowego, którą następnie poszerzał na stanowiskach sprzedażowych zajmowanych w firmach HP i Fujifilm Europe.

W gestii nowego dyrektora znajdzie się sprzedaż regionalna flagowego rozwiązania - Massivit 1800 3D Printing Solution, które od momentu uruchomienia na targach drupa w 2016 roku cieszy się popularnością wśród dostawców drukarń wielkoformatowych i firm typu „sign & display”.

„Nie mogłem nie wykorzystać możliwości dołączenia do tak interesującej firmy, w dodatku w tak ekscytującym momencie jej istnienia” – komentuje Gaspare i dodaje: „Moją rolą jest współpraca ze wszystkimi kanałami sprzedaży, z działem obsługi klienta i oczywiście z naszymi klientami. Priorytetem jest zaspokojenie ​​potrzeb użytkowników rozwiązań Massivit 3D oraz skuteczne wspieranie bieżących celów strategicznych firmy w Europie Południowej i krajach Beneluksu.”

„Gaspare ma niezwykłą wiedzę na temat potrzeb użytkowników na rynkach Europy Południowej i Beneluksu; cieszymy się, że jego ekspertyza wzmocni nasz zespół. Dołącza do nas w przełomowym momencie w historii Massivit 3D, ponieważ firma wciąż dynamicznie się rozwija. Jesteśmy pewni, że jego doświadczenie okaże się bezcenne, gdy wkroczymy w ten niezwykle ważny dla nas rok” – podsumował Avner Israeli, dyrektor generalny Massivit 3D.

Opracowano na podstawie informacji firmy Massivit 3D