FESPA EURASIA przełożona na grudzień 2021 r.
31 sie 2020 06:00

FESPA podjęła decyzję o przełożeniu targów FESPA Eurasia, które pierwotnie miały się odbyć w dniach 3-6 grudnia 2020 roku. Wystawa, która jest organizowana we współpracy z tureckim stowarzyszeniem FESPA ARED, odbędzie się w dniach 2-5 grudnia 2021 r. w Centrum Wystawowym w Stambule w Turcji.

Decyzja ta jest następstwem niepewności i zakłóceń w działalności gospodarczej, spowodowanych globalną pandemią COVID-19 oraz skoncentrowaniu się przez Federację FESPA na ochronie zdrowia i bezpieczeństwa wystawców, zwiedzających i wykonawców.

"Nasza decyzja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem euroazjatyckiej społeczności wystawców i zwiedzających FESPA  - mówi Neil Felton, dyrektor generalny FESPA. - Z entuzjazmem oczekujemy powrotu do Stambułu w grudniu 2021 roku, aby zapewnić regionalną platformę wystawienniczą, która wspiera rynek w ożywieniu gospodarczym.”

Kilka tygodni temu Federacja poinformowała, że flagowe wydarzenie FESPA Global Print Expo odbędzie się w centrum wystawowym RAI w Amsterdamie, w dniach 9-12 marca 2021 roku, a nie jak planowano w Madrycie w październiku br.

Na podstawie informacji FESPA opracowała AN