Evatronix SA rozszerza dystrybucję skanerów
12 maj 2021 06:00

Firma Evatronix SA nawiązała współpracę z Canadian Additive Manufacturing, która tym samym stała się dystrybutorem skanerów i rozwiązań eviXscan 3D na terytorium Kanady.

Canadian Additive Manufacturing zajmuje się produkcją addytywną i rozwiązaniami wykorzystującymi skanowanie 3D. Firma funkcjonuje na rynku kanadyjskim, który w kontekście wprowadzania nowych technologii i procesów skanowania jest rynkiem wymagającym. To sprawia, że Canadian Additive Manufacturing starannie dobiera nowe produkty do swojego portfolio. Firma stawia na wybór najlepszego rozwiązania z danej kategorii produktów i w przypadku skanerów 3D zdecydowała się na markę eviXscan 3D:

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością włączenia do naszej oferty najwyższej klasy skanera światła strukturalnego do zastosowań metrologicznych – mówi Jason Podger, dyrektor zarządzający Canadian Additive Manufacturing. Produkty firmy Evatronix to sprzęt z wyższej półki w konkurencyjnej cenie. Dodatkowym atutem jest możliwość współpracy skanerów eviXscan 3D z produktami Geomagic – codziennie używamy programów Design X i Control X w naszych projektach, oferujemy je także w sprzedaży, dlatego możliwość ich integracji ze skanerem jest bardzo przydatna.

Ważnym aspektem, który wpłynął na decyzję o reprezentowaniu firmy Evatronix przez Canadian Additive Manufacturing są parametry i dane techniczne produktów eviXscan 3D:

Po otrzymaniu skanera eviXscan 3D Heavy Duty Quadro byliśmy pod wielkim wrażeniem jakości danych, które jesteśmy w stanie z niego uzyskać oraz tego, jak dobrze zbudowany jest ten produkt – wyjaśnia J. Podger. To wszystko sprawia, że jesteśmy podekscytowani perspektywą współpracy z firmą Evatronix i mamy nadzieję, że uda nam się wypromować markę eviXscan 3D w Kanadzie.

O szansach wynikających z nawiązanego partnerstwa z kanadyjską firmą, z perspektywy Evatronix SA, opowiada Janina Bugla, menadżer ds. eksportu:

Jako firma działamy zawsze dwutorowo: ciągle wprowadzamy nowe produkty i nieustannie poszerzamy naszą sieć dystrybucji, rozwijając nowe kierunki eksportowe. Współpraca z Canadian Additive Manufacturing pozwoli nam zintensyfikować sprzedaż zagraniczną i wzmocnić naszą pozycję na globalnym rynku. Nasz kanadyjski dystrybutor zajmie się sprzedażą pełnej gamy urządzeń eviXscan 3D oraz obsługą klienta. Zapewni również najwyższej jakości usługi, gwarantując klientom w razie potrzeby możliwość szybkiego kontaktu i odpowiedzi na pytania bez pośredników i barier językowych.

Zapytana o oczekiwania wobec współpracy J. Bugla odpowiada: Widzimy duży potencjał we współpracy z kanadyjskim zespołem Canadian Additive Manufacturing. Dzięki naszym produktom oraz ich solidnej wiedzy i doświadczeniu na rynku 3D, będziemy mogli skutecznie promować naszą technologię w Kanadzie i zapewnić zadowolenie lokalnego klienta z dokonanej inwestycji.

Opracowano na podstawie informacji firmy Evatronix SA