Epson zaprasza na targi RemaDays
25 sty 2023 10:10

W trakcie tegorocznej edycji targów RemaDays Epson zaprezentuje wiele urządzeń ze swojego szerokiego portfolio, w tym najnowsze rozwiązania przeznaczone dla producentów reklamy, wydruków fotograficznych czy branży tekstylnej. Nie może tam zabraknąć wszystkich tych, którzy planują zakupić nowe urządzenia drukujące w tym nowe rozwiązania i materiały dla szeroko pojętej branży reklamowej.

Dla profesjonalistów z branży tekstylnej niewątpliwą atrakcją będzie model Epson SureColor SC-F6400H, czyli najnowsza propozycja z oferty Epsona do druku sublimacyjnego. To 44 calowa, 6 kolorowa drukarka sublimacyjna stworzona do druku nisko- i średnionakładowego, idealna do takich zastosowań jak produkcja tkanin, tworzenia zindywidualizowanych oznakowań oraz reprodukcji na tekstyliach zdjęć w najwyższej jakości. Nowe worki z atramentem o większej pojemności zawierają o 45% więcej atramentu (1,6 l) a wydajność zwiększona została o 20%. Urządzenie wyposażone jest w 4,3-calowy ekran dotykowy, który jest o 30% większy niż w poprzednim modelu oraz nawijarkę. Uproszczone procedury konserwacyjne minimalizują przestoje. Na stoisku Epson będzie też można bliżej poznać model SC-F 10000H, czyli 76-calową, 6-kolorową drukarkę sublimacyjną klasy przemysłowej. Wszechstronność urządzenia umożliwia jego zastosowanie w różnorodnych obszarach (moda, odzież sportowa, tekstylia domowe, softsignage). Wyposażona jest w atramenty w konfiguracji CMYK plus jeden z dwóch zestawów: fluorescencyjny żółty i fluorescencyjny różowy lub jasny cyjan i jasna magenta.

Uczestnicy targów będą mieli także okazję zobaczyć modele wchodzące w skład serii SL-D, przeznaczone do komercyjnego wydruku fotografii. Seria powstała z myślą o zakładach fotograficznych, profesjonalnych fotografach i firmach, które chcą drukować wysokiej jakości zdjęcia i oferować klientom szeroką gamę produktów, w tym spersonalizowane książki fotograficzne, kartki i kalendarze. Wśród tych, którzy mogą skorzystać z zalet urządzeń serii SureLab D znajdują się detaliczne sklepy fotograficzne, firmy eventowe oraz stoiska fotograficzne, sklepy papiernicze, hotele, kawiarnie, bary i restauracje. Wśród prezentowanych urządzeń będzie można zobaczyć premierowy model SL-D500 oraz SL-D1000, czyli kompaktową drukarkę fotograficzną z funkcją druku dwustronnego, charakteryzującą się imponującą prędkością druku do 385 odbitek na godzinę o wysokiej, w 100% powtarzalnej jakości. Kartridże zostały zastąpione tu systemem zintegrowanych worków z atramentem zapewniając o 25% więcej atramentu niż poprzedni model. Urządzenia z tej serii zostały zaprojektowane pod kątem długotrwałej pracy. Ich wydajność podczas okresu eksploatacji wynosi nawet 400 tysięcy odbitek 15x10 cm.

Na pewno warto będzie też zwrócić też uwagę na przykłady tego, co potrafi model Epson ML-8000.  To produkcyjna drukarka Direct-to-Fabric nowej generacji opracowana przez firmę Epson. Oferując wysoką jakość wydruków, wydajność oraz niezawodną pracę, zapewnia minimum przestojów oraz jest przy tym prosta w obsłudze. Jest gotowa do pracy z różnorodnymi podłożami i atramentami, w tym: pigmentowymi, kwasowymi, reaktywnymi czy dyspersyjnymi (certyfikat ECO PASSPORT). Pracuje z imponującą prędkością 155 m2 na godzinę (600x600 dpi).

Modelem, który na pewno wzbudzi duże zainteresowanie jest SureColorSC-V7000, czyli pierwsza drukarka wielkoformatowa UV firmy Epson. Stworzona do drukowania przyciągających wzrok oznakowań wewnętrznych i zewnętrznych, ekspozycji okiennych, paneli reklamowych, opakowań, materiałów promocyjnych i produktów dekoracyjnych. Oferuje wszechstronny zakres zastosowań, co umożliwia firmom poszerzenie oferty produktów i pozwala osiągnąć najlepsze wyniki.

Epson już dawno zdobył renomę firmy wspierającej przedsiębiorstwa za pomocą autentycznie kompleksowych rozwiązań w zakresie drukowania. Zapewniają one poszukiwany przez klientów poziom jakości, elastyczności i efektywności kosztowej. W trakcie tegorocznej edycji zaprezentujemy szerokie portfolio urządzeń, na czele z kilkoma nowościami. Budowanie osobistych relacji z klientami to dzisiaj kluczowe zadanie dla menedżerów sprzedaży każdej firmy działającej w sektorze B2B. Targi RemaDays 2023, jako największe spotkanie biznesowe, są najbardziej efektywnym narzędziem realizacji tego celu – powiedział Tomasz Kuciński, Account Manager Supervisor – Commercial & Industrial Printing Poland & CEE North w firmie Epson.

Wybrane modele urządzeń, które będą zaprezentowane na stoisku firmy Epson:

 • SureColor SC-F10000H
 • SureColor SC-F6400H - NOWOŚĆ
 • SureColor SC-F100 oraz SURECOLOR SC-F500
 • SureColor SC-F3000
 • SureColor SC-F2100
 • SureColor SC-S80610
 • SureColor SC-S40610
 • SureColor SC-R5010
 • SureColor SC-T7700D
 • SureLab SL-D500 - NOWOŚĆ
 • SureLab SL-D1000 – NOWOŚĆ
 • SureColor SC-V7000
 • Monna Lisa ML-8000

Opracowano na podstawie informacji firmy Epson