Epson na targach RemaDays
3 lut 2020 11:28

Firma przedstawi na targach szeroką gamę swoich rozwiązań. Dla profesjonalistów z branży reklamowej niewątpliwą atrakcją będzie najnowszy model Epson SureColor SC-S80610L, czyli 64-calowa drukarka wielkoformatowa, która oferuje druk od prostych oznakowań po skomplikowane ekspozycje i dekoracje na wielu nośnikach. Urządzenie jest wyposażone w system zasilania w atrament z workami o poj. 1,5 l, który wyraźnie zwiększa produktywność. By zapewnić najwyższą precyzję, urządzenie posiada zaawansowany system AD-ATC, podajnik o dużej średnicy oraz antystatyczne rolki dociskowe. Zwiedzający będą mogli także sprawdzić możliwości podstawowego modelu SC-S40610, który zapewnia podobną funkcjonalność przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów posiadania.

Uczestnicy targów będą mieli także okazję zobaczyć sprzęt wchodzący w skład serii SC-T. Obok sprawdzonych urządzeń takich jak Epson SureColor SC-T5100 oraz Epson SureColor SC-T5400 będzie można również zobaczyć najnowszy model SureColor SC-T3100x - jest to 24-calowa drukarka biurkowa przeznaczona dla profesjonalistów chcących drukować wysokiej jakości plakaty, materiały POS czy dokumenty z programów CAD/GIS. Wyposażono ją m.in. w służące do uzupełniania atramentu butelki o poj. 80 ml, które zwiększają wygodę i obniżają koszty eksploatacji. Z kolei dla miłośników fotografii przygotowano Epson SureLab SL-D800, czyli kompaktową drukarkę fotograficzną do zastosowań komercyjnych oraz Epson SureColor SC-P7500 Spectro – 12- kolorową drukarkę wielkoformatową, która oferuje szeroką przestrzeń kolorów z 99 proc. pokryciem skali Pantone.

Epson SureColor SC-F9400H oraz Epson SureColor SC-F500 to dwie najnowsze propozycje z oferty Epsona do druku sublimacyjnego. Pierwszą z nich jest 64-calowa drukarka przeznaczona do szybkiego, wielkoformatowego druku na odzieży, tekstyliach i miękkich materiałach reklamowych. Urządzenie pozwala na druk z użyciem dwóch oryginalnych atramentów fluorescencyjnych (żółty i różowy), co doskonale sprawdzi się podczas produkcji odzieży sportowej czy roboczej. Z kolei model SC-F500 to 24-calowa drukarka, którą opracowano z myślą o firmach produkujących krótkie serie materiałów reklamowych, laboratoriach fotograficznych czy producentach odzieży. Uzupełnieniem tej kategorii produktów jest drukarka Epson SureColor SC-F2100, dzięki której możliwy jest szybki i ekologiczny druk na koszulkach polo, dużych torbach i na innych tkaninach.

 W kategorii rozwiązań do druku etykiet zostaną zaprezentowane urządzenia wchodzące w skład serii ColorWorks, na czele z najnowszym modelem CW-C6500Ae – jest to 8-calowa, kolorowa drukarka do etykiet na żądanie (z wbudowaną automatyczną gilotyną), która powstała z myślą o średniej wielkości przedsiębiorstwach z branż takich jak spożywcza, chemiczna, logistyka czy ogrodnictwo. Na stoisku dostępne będą również modele CW-C7500G oraz CW- C3500, które zapewniają szybki druk wysokiej jakości etykiet nawet w warunkach domowych i na żądanie.

„W Epson priorytetowo traktujemy ciągłe udoskonalanie naszych rozwiązań do druku, o czym przekonać się będą mogli wszyscy uczestnicy targów RemaDays. W trakcie tegorocznej edycji zaprezentujemy nasze szerokie portfolio urządzeń na czele z wieloma nowościami: od modeli przeznaczonych do druku sublimacyjnego po biurkowy sprzęt klasy podstawowej. Targi RemaDays to także świetna okazja, żeby wsłuchać się w głos obecnych i przyszłych klientów, co w efekcie pozwala nam jeszcze lepiej dopasowywać ofertę do potrzeb rynku” – powiedział Tomasz Kuciński, business account manager – LFP.

 Opracowano na podstawie informacji firmy Epson