Epson Monna Lisa ML-8000 w specjalnych cenach
18 sie 2023 06:00

Chcesz rozszerzyć swoją działalność na nowy rynek? Szukasz niezrównanej jakości druku bezpośredniego na tkaninach bawełnianych? Marzysz o wyróżnieniu się dzięki unikalnym projektom? Mamy dla Ciebie ofertę, którą warto rozważyć!

Przedstawiamy drukarkę EPSON Monna Lisa 8000 – prawdziwą perełkę w świecie druku bezpośredniego! To rewolucyjne rozwiązanie jest o 50 proc. tańsze od innych dostępnych na rynku rozwiązań, o porównywalnych parametrach druku.

Monna Lisa ML8000 to przede wszystkim precyzyjna technologia druku 8 głowicami PrecisionCore® Micro TFP, pozwalająca osiągnąć wyjątkową jakość i głębię kolorów, niezależnie od materiału, na którym drukuje. Druk atramentami pigmentowymi GENESTA, certyfikowanymi OEKO-TEX, jest ekologiczny i bezpieczny dla końcowego użytkownika. Osiem 4,73-calowych głowic wysokiej rozdzielczości, drukujących jedno- lub dwukierunkowo, zapewnia szybką produkcję.

Dzięki OFERCIE SPECJALNEJ API.PL na drukarki EPSON Monna Lisa 8000, można rozpocząć przygodę z drukiem na bawełnie i innych materiałach z włókien naturalnych.

Jakie daje to możliwości? Odzież, dekoracje wnętrz, artykuły promocyjne.

Więcej informacji o EPSON Monna Lisa ML-8000 Chcesz poznać ofertę? Zapytaj o ceny specjalne

Opracowano na podstawie informacji firmy API.pl