ePS ogłosiło listę partnerów konferencji CONNECT 2023
16 gru 2022 09:00

Firma eProductivity Software (ePS), globalny dostawca technologii transformacyjnych przeznaczonych dla przedsiębiorstw z sektorów druku i opakowań, ogłosiła imponującą listę sponsorów i prelegentów konferencji CONNECT 2023, wśród których nie zabraknie liderów z sektorów maszyn i urządzeń, oprogramowania, technologii wspomagających, a także stowarzyszeń i placówek szkoleniowych. Uczestnicy ePS CONNECT 2023 zyskają okazję do interakcji z liczną grupą czołowych dostawców hardware'u, m.in. z kluczowymi sponsorami, firmami Ricoh, HP oraz Agfa Offset.

Petar Obradovic, globalny dyrektor ds. rozwiązań software'owych w HP, powiedział: Cieszy nas możliwość uczestnictwa w konferencji ePS CONNECT 2023 i zaprezentowania nowej integracji portfolio maszyn cyfrowych HP Indigo z systemami ERP ePS Print oraz Packaging (Pace i Radius). Automatyzacja jest kluczem do wzrostu zysków naszych klientów, a rozszerzona integracja przyspieszy tempo, w jakim ich produkty trafiają na rynek dzięki realizacji większej liczby zleceń, w szybszym tempie i przy podwyższonej kontroli.

ePS Connect doczekała się reputacji spotkania najinteligentniejszych umysłów z branży poligraficznej, które współpracują i wprowadzają innowacje, aby pchnąć naszą branżę do przodu - powiedział Derrick Rankin, wiceprezes ds. usług, oprogramowania i rozwiązań strategicznych w firmie Ricoh USA. - W Ricoh przygotowujemy rozwiązania i usługi, które umożliwiają drukarniom tworzenie skutecznych, trafiających w sedno materiałów drukowanych i z obszaru komunikacji cyfrowej, opartych na inteligentnych danych. Wydarzenia takie jak to dają nam kolejną okazję do nawiązania kontaktu z organizacjami i rozwiązywania ich biznesowych problemów. Z niecierpliwością czekamy na tę ekscytującą imprezę!
Agfa Offset weźmie udział w CONNECT 2023 po raz pierwszy i pokaże, w jaki sposób drukarze optymalizują swój przepływ prac dzięki wdrażaniu narzędzi ePS oraz Agfa Offset. Integracja tych rozwiązań świetnie wpisuje się w naszą koncepcję ECO3, zmierzającą do redukcji kosztów i poprawy doświadczeń konsumenta – mówi Guy Desmet, szef marketingu w firmie Agfa Offset. CONNECT umożliwi klientom i użytkownikom rozmowę z przedstawicielami Agfa Offset oraz ePS na temat tego, w jaki sposób dalsze łączenie danych i treści może dodatkowo podnieść wydajność produkcji.

W trakcie ePS CONNECT kwestie oprogramowania i technologii wspomagających będzie podejmować szeroka gama partnerów technologicznych. Do grupy sponsorów należą: jako sponsor główny firma ISCorp, a także Esko, Hybrid Software, EFI Fiery, OneVision, Progress, Loyalty Loop, Picsart, PlanProphet i Van Data.

Melissa Plemen, starsza dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Esko, dodała: W trakcie ePS CONNECT pokażemy, w jaki sposób Esko opracowało swoje najnowsze oprogramowanie z myślą o katalogu potencjalnie paraliżujących wyzwań branżowych i wprowadziło na rynek nowe rozwiązania technologiczne, które pomogą firmom stworzyć fundamenty do identyfikacji strat, złagodzenia ryzyka i optymalizacji szans, a także przygotować się na potencjalne megatrendy 2023 r.

Tim Roloff, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w ISCorp, dodał: ISCorp jest zachwycony faktem ponownego udziału w imprezie CONNECT. Nasze skoncentrowane na bezpieczeństwie rozwiązanie CLOUD OPTION dla sektorów opakowań i druku dowiodło swej przełomowej wartości dla klientów, oferując niezawodną, wysoce wydajną opcję, która pozwala użytkownikom ponownie skoncentrować się na ich biznesie, a nie na IT. Czekamy z niecierpliwością na spotkanie wszystkich w Las Vegas!

ePS angażuje się w rozwijanie działalności stowarzyszeń poligraficznych i instytucji edukacyjnych oraz w ułatwianie związków między nimi a użytkownikami ePS. Do sponsorów imprezy CONNECT z sektora edukacji należą California Polytechnic State University i Clemson University, natomiast ze strony stowarzyszeń na jej wsparcie zdecydowały się: PRINTING United Alliance, Flexible Packaging Association, Tag and Labels Manufacturers Institute (TLMI) oraz Print and Graphics Scholarship Foundation.

CONNECT 2023 przeprowadzi też wyspecjalizowane sesje zorganizowane i kierowane przez branżowych liderów opinii, Pata McGrew oraz Ryana McAbee, poświęcone wymogom workflow oraz zbijaniu kapitału na trendach rynkowych. W ramach CONNECT 2023 odbędą się sesje przygotowywane i prowadzone przez LinkedIn, które pomogą firmom każdej wielkości lepiej wykorzystać sprzedaż w mediach społecznościowych w celu zdobycia nowych rynków i źródeł przychodów.

Gabriel (Gaby) Matsliach, dyrektor generalny firmy ePS, skomentował: Nie wcielimy w życie naszej wizji odmienionego  ePS CONNECT bez zagwarantowania priorytetu naszym niesamowitym partnerom, począwszy od czołowych dostawców urządzeń i oprogramowania po związki i instytucje edukacyjne, które są niezbędne dla sukcesu naszej branży.

Opracowano na podstawie informacji firmy ePS