Ekologiczny filament już w sprzedaży
2 lut 2022 06:00

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów firma get3D wprowadza do swojej oferty pro ekologiczny filament - PolyTerra PLA. Materiał ten, nie tylko bardzo łatwo się drukuje, na praktycznie każdej drukarce 3D, ale posiada również szeroką gamę kolorystyczną (w tym kolory pastelowe!). W załączniku przesyłamy informację prasową wraz ze zdjęciami.

Przyjazny dla środowiska ekologiczny filament do druku 3D na bazie PLA jest dostarczany na tekturowych szpulach z recyclingu. Polymaker PolyTerra PLA to filament do druku 3D na bazie PLA, zaprojektowany od podstaw, aby stworzyć następną generację przyjaznych dla środowiska eko-filamentów, zapewniających łatwość użycia, wysoką jakość wydruków, szybkość i niezawodność. Drukowany jako materiał podporowy, PolyTerra PLA może też być łatwo usunięty. Jest to nowo opracowany materiał firmy Polymaker o nazwie Fully Bio Compound (FBC), który jest mieszanką bioplastiku PLA i biokompozytu. Dostarczany jest na ekologicznych, tekturowych szpulach produkowanych z materiału z recyklingu a dodatkowo za każdą sprzedaną szpulę jej producent sadzi jedno drzewo.

Jeśli szukamy efektywnego kosztowo i przyjaznego dla środowiska filamentu PLA, Polymaker PolyTerra️ PLA  wydaje się być pierwszorzędnym wyborem. Polymaker PolyTerra PLA jest zgodny z dyrektywami RoHS 2011/65/EU i (EU) 2015/863 oraz rozporządzeniem REACH, co oznacza, że nie zawiera toksycznych lub szkodliwych substancji.

Opracowano na podstawie informacji firmy get3D