EFI Reggiani BOLT osiąga ważny kamień milowy
20 maj 2021 13:27

Jak informuje producent, niedawno przekroczona została przełomowa liczba 50 milionów metrów materiału wydrukowanego na maszynach EFI Reggiani BOLT działających obecnie na całym świecie.

 

Z tej okazji przedstawiciele firmy składają podziękowania klientom, doceniając ich zaufanie i inwestycję w najnowocześniejsze technologie. Podkreślają jednocześnie znaczenie zwiększania zdolności produkcyjnych, zmniejszania zapasów i skracania czasu wprowadzania produktu na rynek przy konkurencyjnych całkowitych kosztach posiadania. Dzięki rosnącemu gronu zadowolonych użytkowników coraz szersze grono przedsiębiorców dowiaduje się, jak wydajne i opłacalne może być wykorzystanie nowych technologii EFI Reggiani BOLT.

Najszybsza na świecie

Maszyna EFI Reggiani BOLT jest najszybszym na świecie systemem cyfrowego druku na tekstyliach. Dzięki nowoczesnej koncepcji głowicy drukującej z systemem recyrkulacji i wysokowydajnemu systemowi dostarczania atramentu osiąga przepustowość do 90 metrów na minutę drukując w rozdzielczości 600x600 dpi. 

Szybkość drukowania i doskonałe parametry pracy sprawiają, że system druku EFI Reggiani BOLT jest rozpoznawany w przemyśle tekstylnym jako przełomowe rozwiązanie dla dużych nakładów drukowanych cyfrowo. Solidna platforma przemysłowa zaprojektowana do pracy 24 godziny na dobę posiada innowacyjną, łatwą w utrzymaniu głowicę drukującą, która zapewnia wysoką jakość druku i długi czas eksploatacji. Jej użytkownicy mogą obniżyć koszt w przeliczeniu na metr drukowanych cyfrowo tekstyliów, jednocześnie tworząc szerszą gamę wzorów. 

Źródło korzyści

BOLT to najnowocześniejsza obecnie technologia zwiększająca czas pracy i niezawodność, oferująca wysoką wydajność, jednorodność i dokładność. Długa żywotność głowicy drukującej i minimalne wymagania konserwacyjne sprawiają, że BOLT jest maszyną jednoprzebiegową nowej generacji.

Wysoka wydajność, niezawodność i niezrównana prędkość oraz redukcja czasu wymaganego na konserwację przy uruchomieniu i podczas produkcji pozwalają drukarniom osiągnąć najszybszy zwrot z inwestycji. Innowacyjna technologia umożliwia druk bogatej gamy projektów w ramach pojedynczego przebiegu, w tym głębokich czerni, gładkich gradientów i jednolitych kolorów. Nowy sposób nakładania atramentu oznacza większy stopień krycia i większą jednorodność, przenosząc druk na tekstyliach na wyższy poziom.

Opracowano na podstawie informacji firmy EFI Reggiani