Dzień otwarty z technologią laserową Trotec
9 cze 2023 06:00

Chcesz wiedzieć, jakie urządzenie laserowe może być rozwiązaniem dla Twojej firmy? Producent systemów laserowych oraz materiałów grawerskich Trotec zaprasza 16 czerwca 2023 w godzinach 10:00-14:00 na dzień otwarty w warszawskim Showroomie, podczas którego eksperci zaprezentują urządzenia oraz opowiedzą o stworzonym do ich obsługi oprogramowaniu laserowym Ruby. Aplikacje prezentowane podczas dnia otwartego będą wykonywane na materiałach grawerskich z oferty firmy.

Program spotkania przewiduje część teoretyczną, w trakcie której specjaliści opowiedzą o oprogramowaniu laserowym Ruby, stworzonym do obsługi systemów laserowych Trotec z myślą o umożliwieniu płynnej codziennej pracy. Eksperci opowiedzą o takich funkcjach jak: łączenie wszystkich maszyn laserowych w jedną sieć, możliwość przygotowania zadania z dowolnego miejsca w tej samej sieci, edytowanie plików graficznych i sterowanie laserem za pomocą jednego programu oraz zintegrowanej w chmurze bazie danych materiałów.

W części praktycznej uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć na żywo pracę wybranych maszyn i przygotować na nich dowolne aplikacje z dostępnych w asortymencie wysokiej jakości materiałów do cięcia, znakowania i grawerowania (laminatu, akrylu, drewna i innych). Spotkanie poprowadzą eksperci, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także udzielą odpowiedzi na pojawiające się pytania. Do dyspozycji gości zostanie oddanych dziewięć systemów laserowych, w tym model Speedy 360 CO2 z wbudowaną kamerą Vision Design & Position, która pozwala na podgląd w czasie rzeczywistym całej obrabianej powierzchni. Zaprezentowana także zostanie praca znakowarki SpeedMarker 300, ze źródłem lasera MOPA i wycinarka R400 Rayjet CO2 z przystępnej cenowo serii R.

Organizatorzy informują, że mając na względzie komfort uczestników, spotkanie odbędzie się w kameralnej grupie. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w tym bezpłatnym wydarzeniu, należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie organizatora.

Opracowano na podstawie informacji firmy Trotec