DuPont złotym partnerem wirtualnej drupy
4 kwi 2021 06:00

Podczas wirtualnych targów drupa, które odbędą się w terminie od 20 do 24 kwietnia  Firma DuPont zaprezentuje innowacje w zakresie systemów fleksograficznych Cyrel Solutions oraz sprzętu do produkcji płyt fleksograficznych.

DuPont, który objął patronatem wydarzenie  zaprezentuje między innymi ofertę marki Artistri Digital Inks a w niej szerokie portfolio atramentów do zastosowań komercyjnych, opakowaniowych i tekstylnych. Produkty zostaną omówione zarówno w ramach salonu wystawowego, jak i podczas interaktywnych sesji internetowych.

Sam Ponzo, wiceprezes DuPont Industrial Solutions, potwierdził zaangażowanie firmy w wirtualny pokaz: Jako kluczowy dostawca dla branży poligraficznej, firma DuPont zawsze cieszyła się osobistymi kontaktami z klientami i z branżą podczas targów drupa. Wystawa była dla nas platformą do prezentacji najnowszych osiągnięć technologicznych. Tym razem drupa będzie w całości wirtualna, a tradycyjne interakcje staną się niemożliwe; to jednak nie zmienia naszego zainteresowania. Cieszymy się, że możemy być częścią pierwszej wirtualnej imprezy drupa w historii i wirtualnie wchodzić w interakcje z naszymi klientami i współpracownikami.

Podczas wydarzenia, Eric Beyeler, kierownik ds. marketingu, Artistri Digital Inks zaprezentuje wykład „Uczyń zrównoważony rozwój modą, a modę zrównoważoną”. Prezentacja odbędzie się w ramach sesji Touchpoint Textile. Podczas tego wystąpienia Beyeler omówi, w jaki sposób możliwe jest osiąganie pięknych, trwałych efektów w druku na tkaninach, przy niskim wpływie na środowisko i krótkim łańcuchu dostaw w świecie mody i odzieży.

Opracowano na podstawie informacji DuPont