Drugi dwugłowicowy ploter wielkoformatowy Mutoh
1 lip 2022 06:00

Drugi z dostarczonych przez firmę Contrakt z oferty Amagraf dwugłowicowych ploterów wielkoformatowych Mutoh 1682SR rozpoczął pracę w oddziale Przedsiębiorstwa Komunikacji Metropolitalnej w Tychach. W tym samym czasie identyczne urządzenie  zostało dostarczone do głównej siedziby tej firmy w Tarnowskich Górach. Obie maszyny zostały wdrożone z myślą o pasażerach. Mają one przede wszystkim umożliwić szybsze drukowanie rozkładów jazdy, a w efekcie – usprawnić ich aktualizację, co wpłynie na szybsze informowanie podróżnych o zmianach. To kolejny przykład wdrożenia rozwiązań oferowanych przez Amagraf w przedsiębiorstwie spoza branży poligraficznej.

Naszemu klientowi zależało przede wszystkim na tym, aby pasażerowie mieli czytelny rozkład jazdy niezależnie od zmian, jakich się w nich dokonuje i od warunków atmosferycznych, jakie panują na zewnątrz – mówi Adam Goik, właściciel firmy Contrakt. – Istotnym był również fakt, że Przedsiębiorstwo Komunikacji Metropolitalnej Sp. z o.o w Świerklańcu świadczy usługi przewozów m.in. w regionie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, a to bardzo duży obszar. Wszystko to wygenerowało więc potrzebę zakupu dwóch maszyn.

Kierownictwo Przedsiębiorstwa Komunikacji Metropolitalnej Sp. z o.o w Świerklańcu zdecydowało się na zakup – za pośrednictwem firmy Contrakt, oferującej systemy integrujące biuro - dwóch urządzeń Mutoh 1682SR, które posiada w swoim potfolio Amagraf.  Poza rozkładami jazdy w maszynach drukowane są także elementy nowego systemu wizualizacji – numery linii, nazwy przystanków itp.

Wiedzieliśmy, że rzetelnym partnerem dla całej inwestycji, uwzględniającej dwa plotery wielkoformatowe, będzie dla nas firma Amagraf, z którą współpracujemy od lat. Zapoznaliśmy ją z potrzebami naszego klienta i otrzymaliśmy ofertę, która sprostała jego oczekiwaniom – mówi Adam Goik. 

Miło nam, że mogliśmy być partnerem dla wdrożenia obu maszyn. Przedsiębiorstwo Komunikacji Metropolitalnej Sp. z o.o w Świerklańcu to kolejna firma spoza branży poligraficznej, która realizuje z nami swoje inwestycje, co bardzo nas cieszy. Jesteśmy dystrybutorem maszyn Mutoh, a także wielu innych marek, oferując sprzęt i materiały nie tylko dla poligrafii. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju potrzeby i współpracę z przedsiębiorstwami zarówno świadczącymi usługi z zakresu publicznego transportu zbiorowego (przykład Przedsiębiorstwa Komunikacji Metropolitalnej jest doskonałym dla tego typu wdrożeń), jak też innymi firmami działającymi w zupełnie innych branżach, które mają potrzeby związane z produkcją poligraficzną.

Opracowano na podstawie informacji firmy Amagraf