Przemysłowa Wiosna STOM
11 mar 2022 06:00

Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się w pierwszym kwartale roku. Tradycyjnie zapowiada się imponująco.

Miesiąc przed rozpoczęciem Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce wydarzenie zapowiada się okazale - 7 hal, ponad 300 wystawców, 17 000 mkw. powierzchni ekspozycyjnej, 150 egzemplarzy drukarek 3D.

 

Te rewelacyjne statystyki są między innymi wynikiem niezwykle udanej poprzedniej edycji cyklu. Jak podaje Organizator, Przemysłowa Wiosna 2021 odbywająca się wyjątkowo jesienią, w czasie zwyżkowej fali pandemii, zgromadziła ponad 350 firm z 25 krajów świata w sześciu halach targowych na powierzchni ponad 14.000 mkw. Imprezę odwiedziło blisko 10.000 zwiedzających profesjonalistów. Trudno zatem się dziwić, że satysfakcja wystawców z odbytych rozmów biznesowych była ogromna, a apetyt na kolejne profesjonalne spotkania bezpośrednie wciąż rośnie.

Czego oprócz biznesowych rozmów mogą oczekiwać goście Targów STOM? Salon Technologii Obróbki Metali słynie z dynamiki prezentacji. Nie inaczej będzie w tym roku. Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze oraz robotów przemysłowych, pokazy drukarek 3D - to tylko kilka przykładów tego, co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka. Niezwykłej dynamice towarzyszyć będą spotkania merytoryczne. Centrum Laserowych Technologii Metali Politechniki Świętokrzyskiej i PAN we współpracy z Targami Kielce organizuje coroczne Seminarium Obróbki Laserowej. Seminarium odbędzie się 6 kwietnia od 11.00 w sali konferencyjnej w hali G. Seminarium swoją tematyką obejmie wszystkie rodzaje technologii laserowych powszechnie wykorzystywanych w przemyśle, jak: cięcie, spawanie, modyfikację powierzchni, technologie przyrostowe, kształtowanie laserowe oraz każde inne zastosowania laserów w obróbce materiałów. 

Tradycyjnie portal Staleo.pl jako patron medialny Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce ma dla Państwa Zaproszenie. Zaproszenie upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji online.

-->POBIERZ ZAPROSZENIE

-->REJESTRACJA ON-LINE

Opracowano na podstawie informacji Organizatora