Debiut Agfa Jeti Tauro UHS na targach C!Print
17 sty 2023 14:47

Na zbliżających się targach C!Print w Lyonie Agfa zaprezentuje najszybszą wersję swojej 3,3-metrowej hybrydowej wielkoformatowej maszyny UV Jeti Tauro H3300 UHS.

System drukujący Jeti Tauro UHS jest w stanie osiągnąć wydajność do 905 m2/h i 150 m2/h przy użyciu bezbarwnego lakieru. Jak podkreślają przedstawiciele Agfy, funkcja lakierowania, która została dodana do modelu HS H3300, zaoferuje producentom tektury falistej możliwość ozdabiania wydruków poprzez dodanie warstwy lakieru o wysokim połysku lub satyny. Lakier można nakładać na całą powierzchnię lub wybiórczo (punktowo), przy czym we wszystkich modelach urządzenia możliwe jest używanie białego atramentu bądź białego z podkładem. Atramenty stosowane w urządzeniach Jeti posiadają certyfikat Greenguard Gold.

Cieszymy się, że możemy zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania w zakresie drukowania na targach C!Print — powiedział Koen Steert, szef sprzedaży Sign & Display Europe w firmie Agfa i dodał: Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z dostawcami usług poligraficznych na naszym stoisku, aby omówić pytania i potrzeby oraz zbadać, w jaki sposób nasza zintegrowana oferta maszyn drukujących, atramentów, oprogramowania, szkoleń i usług może wpasować się w ich ścieżki rozwoju i doprowadzić do trwałego sukcesu.

Opracowano na podstawie informacji portalu Digital Printer