CADXPERT z certyfikatem
15 kwi 2021 06:00

Certyfikat Stratasys Platinum Partner to najwyższy status przyznawany autoryzowanym dystrybutorom przemysłowych drukarek 3D tej marki. Po raz pierwszy w historii nagrodzona została firma z Polski. Poziom Platinum potwierdza najwyższy standard obsługi klienta, a także ściśle definiuje zakres kompetencji, zaplecza technicznego i wiedzy, którymi dysponuje partner, w tym przypadku firma CadXpert. 

 

Kilka lat temu, a dokładnie w 2013 roku jako jedna z pierwszych firm w Polsce CadXpert rozpoczęła dystrybucję profesjonalnych drukarek 3D oraz usług druku 3D. Od początku działalności stawiała na innowacyjny rozwój, co zaowocowało nawiązaniem współpracy ze Stratasys. Dzięki zaangażowaniu zespołu oraz właścicieli firmy w ciągu kilku lat stała się jednym z wiodących dostawców systemów druku 3D na polskim rynku. Nadrzędną misją firmy jest wskazywanie klientom realnych korzyści płynących z zastosowania technologii addytywnych nie tylko w zaawansowanych projektach, lecz także w codziennej działalności i wsparciu produkcji.

Jest mi niezmiernie miło, że nasz partner, firma CadXpert otrzymała status Platinum i tym samym stała się pierwszą firmą w Polsce, która kiedykolwiek uzyskała to najwyższe wyróżnienie. Wszyscy w Stratasys jesteśmy pod wrażeniem osiągnięć CadXpert oraz ich innowacyjnego podejścia do biznesu; są przy tym profesjonalni i niezwykle przyjaźni. Posiadają szeroką wiedzę i wysokie kompetencje w zakresie wykorzystania druku 3D m.in. w dziedzinach takich jak produkcja, branża motoryzacyjna, lotnicza, kolejowa, medyczna, stomatologiczna i wiele innych. Jako Stratasys otrzymujemy bardzo pozytywne opinie od klientów z całej Polski, którzy czerpią realne korzyści ze współpracy z CadXpert, zwiększając dzięki niej swoją innowacyjność i konkurencyjność. Jestem dumny mogąc współpracować z takim partnerem — mówi Simon Brandon, Senior Sales Manager North and East Europe w Stratasys.

Tytuł Platinum Partner jest nie tylko świadectwem owocnej współpracy z firmą Stratasys, ale również niesie wiele korzyści dla obecnych i przyszłych klientów. Certyfikat gwarantuje polskim przedsiębiorcom dostęp do najbardziej zaawansowanych systemów druku 3D i rozwiązań technologicznych. To potwierdzenie, że krajowi specjaliści spełniają restrykcyjne wymogi producenta w zakresie zapewnienia klientom najwyższej jakości obsługi i wsparcia.

W naszej działalności koncentrujemy się na zapewnieniu polskim klientom dostępu do najnowszych technologii i fachowego wsparcia na wzór rynków zachodnich, dla których dotychczas zarezerwowany był poziom Platinum Partner. Stratasys daje jasny sygnał, że polskie firmy i instytucje mają istotne znaczenie dla rozwoju światowej branży additive manufacturing. My dostarczamy niezbędną wiedzę i technologię, ale tak naprawdę to docelowi użytkownicy, czyli nasi klienci pokazują, jak duży potencjał ma druk 3D i w jak wielu dziedzinach technologia ta staje się już niezastąpiona — tłumaczy Maciej Dukat, dyrektor handlowy w CadXpert.

Wyróżnienie przyznane świadczy również o dobrej kondycji polskiego przemysłu i branży produkcyjnej. Stratasys bardzo mocno zaakcentował swoją pozycję w naszym kraju, co oznacza, że producent widzi duży potencjał w polskim rynku druku 3D.

Tytuł Stratasys Platinum Partner stanowi sumę ciężkiej pracy całego zespołu oraz zaufania naszych klientów, którym nie zabrakło odwagi, by postawić na innowacyjność i pójść krok dalej od konkurencji, często także zagranicznej. Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim klientom i partnerom, z którymi mieliśmy okazję współpracować za ich wkład w nasz wspólny sukces — podsumowuje Piotr Gurga, dyrektor techniczny w CadXpert.

Opracowano na podstawie informacji firmy CadXpert