Brother wprowadza nowe oprogramowanie
17 cze 2022 06:00

Myze to innowacyjne rozwiązanie programowe przeznaczone dla sektora odzieżowego. Oprogramowanie Brother Myze zostało opracowane wewnętrznie wyłącznie dla rynku druku bezpośredniego na odzieży przez założony w zeszłym roku dział „Digital Solutions”.

We współpracy z niektórymi producentami reprezentującymi różne sektory biznesu powstał pakiet indywidualnych aplikacji, które pokrywają wszystkie obszary i potrzeby produkcji druku cyfrowego na odzieży.

Creator

Brother Myze zawiera między innymi Myze Creator, wysokiej klasy rozwiązanie, które dba o cały proces zaczynając od frontendu aż do backendu, od wyboru projektu przez klienta do otrzymania gotowego produktu, w tym przypadku np. koszulki bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania.

Creator to wszechstronny sposób na uatrakcyjnienie zakupów. Korzystając z terminala dotykowego, który można dostosować, użytkownik jest w stanie w bardzo prosty i wydajny sposób tworzyć w drukarni projekty, których oczekują klienci. Jak zapewnia producent, nawet dodanie kilku terminali dotykowych w różnych lokalizacjach, z różnymi projektami, nie stanowi żadnego problemu.

Moduł realizacji

W przypadku dużych producentów rozwiązanie typu „wszystko w jednym” wykonuje pracę przez całą produkcję od zamówienia do wysyłki gotowego produktu do klienta. W przypadku skorzystania z innowacji Brother przekształcenie procesu produkcyjnego, czyniąc go znacznie bardziej produktywnym, jest proste.

Dzięki modułowi Brother Myze Fulfillment pokrywamy wszystkie stacje za pomocą skanów kodów QR. Zatem wystarczy wydrukować etykietę, posortować produkty i poprzez kontrolę jakości przejść do pakowania gotowego towaru w pudełka.

Wysyłka

Przy korzystaniu z usługi Brother Myze Fulfillment cały proces przyporządkowania, który towar należy do którego zamówienia, staje się łatwy dla każdego operatora, między innymi dzięki bardzo prostej etykiecie QR.

Integracje

Jak zapewnia producent, możliwe są bezpośrednie integracje rozwiązania Brother Myze Store z platformami e-commerce, takimi jak m.in. Shopify. Na przykład możliwe jest przesyłanie produktów z Myze do Shopify, ściąganie zamówień z Shopify do Myze, przywracanie statusu zamówienia do Shopify i przekazywanie numerów śledzenia.

Analizy

Narzędzie Myze Analytics, dostępne dla wszystkich użytkowników drukarek z serii Brother GTX, umożliwia łatwe monitorowanie wydajności drukarki. Korzystanie z niego pozwala znaleźć odpowiedź na pytania o aktualnie przetwarzane zadania, liczbę wydruków wykonaną w określonym czasie, stopień wykorzystania maszyny oraz jej stan. Użytkownik zostanie również poinformowany o planowanych konserwacjach i rozwiązaniach błędów.

Myze Analytics pracuje na rzecz użytkownika, dostarczając ważnych informacji, których potrzebujemy, aby skoncentrować się na innych, kluczowych dla biznesu tematach.

Opracowano na podstawie informacji firmy Brother