BIBUS MENOS i VSHAPER na jednym stoisku podczas X Dni Druku 3D
26 mar 2018 11:11

W dniach 10 - 12 kwietnia 2018 w Kielcach odbędzie się X jubileuszowa edycja Dni Druku 3D. Wydarzenie to urosło do rangi największych targów branżowych w Polsce i jednych z największych w Europie. Na cyklicznie organizowanej imprezie, spotyka się niemal cała branża druku 3D. Podczas tegorocznego spotkania swoje rozwiązania druku 3D firma VERASHAPE zaprezentuje wspólnie z firmą BIBUS MENOS - najlepszym i najdłużej działającym w Polsce dystrybutorem profesjonalnych drukarek 3D.

Dni Druku 3D podczas Przesyłowej Wiosny w Targach Kielce każdego roku potwierdzają swoją pozycję w branży, gdzie uznawane są za największą tego typu imprezę w Polsce. Z roku na rok gromadzi ona coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się drukiem 3D. Ekspozycja poprzedniej edycji zajęła całą jedną halę, a najbardziej nowoczesne rozwiązania wytwarzania przyrostowego w ciągu trzech dni obejrzało niemal 12 tysięcy zwiedzających.

Na targach pojawiają się wszyscy znaczący producenci drukarek 3D z Polski, a także dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Z edycji na edycję wystawa zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg. W targach uczestniczą również przedstawiciele branży skanowania 3D oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania.

Podczas tegorocznego wydarzenia przemysłowe rozwiązania firmy VERASHAPE prezentowane będą na wyspowym stoisku nr 66 w hali B. Oprócz drukarek 3D VSHAPER, BIBUS MENOS prezentować będzie rozwiązania firmy EOS drukujących w technologii SLS i DMLS.

Na 80 metrach kwadratowych wspólnie z naszym autoryzowanym dystrybutorem, firmą BIBUS MENOS zaprezentujemy kilka naszych rozwiązań VSHAPER 270, VSHAPER 450 i VSHAPER PRO, o którą zapytania otrzymujemy z całego świata. Przygotowaliśmy też kilka nowych rozwiązań, które premierowo przedstawimy w Kielcach – mówi Tomasz Szymański, Prezes i Założyciel VERASHAPE.

Przygotowano na podstawie informacji z VERASHAPE