Bezpłatny bilet na targi Fespa 2019
25 kwi 2019 09:21

 

Kolejna edycja targów Fespa Global Print Expo i European Sign Expo 2019 odbędzie się w dniach 14-17 maja 2019 r. w Monachium i swoją tematyką obejmie druk cyfrowy i sitodruk w aplikacjach zarówno reklamowych, jak i tekstylnych oraz oznakowania niedrukowane. Organizatorzy spodziewają się ponad 700 wystawców, w tym branżowych liderów, jak również wielu mniejszych wystawców, zapewniając odwiedzającym pełen przegląd oferty rynkowej.

Połączenie tak wielu dostawców i innowacji pod jednym dachem w zakresie druku specjalistycznego sprawia, że Fespa jest wiodącym wydarzeniem wystawienniczym dla międzynarodowych dostawców usług poligraficznych i producentów oznakowań.

„Fespa dzięki 700 wystawcom zapełni w tym roku sześć hal targowych i – choć może jest jeszcze trochę za wcześnie, aby skomentować wszelkie nowości - jesteśmy pewni, że wydarzenie to będzie zgodne z jego reputacją jako platformy wprowadzania na rynek innowacji dla globalnej społeczności druku specjalistycznego – mówi Roz Guarnori, dyrektor wystawy. -  W tym roku z niecierpliwością czekamy na debiut naszej nowej przestrzeni zarządzania barwą, Colour L*A*B*, która przyjmie formę prezentacji technologicznej i programu konferencyjnego mającego na celu pomoc odwiedzającym we wprowadzaniu i usprawnieniu praktyk zarządzania barwą w ich biznesie.”

Z Poligrafiką wstęp na targi jest bezpłatny! Wystarczy do 15 maja zarejestrować się tutaj i użyć kodu FESH919. 

Opracowano na podstawie informacji organizatora