Avery Dennison z nowym wiceprezesem
30 cze 2023 06:00

Roberto Martinez Porta został mianowany wiceprezesem ds. sprzedaży etykiet i materiałów opakowaniowych w rejonie EMENA w firmie Avery Dennison. Martinez Porta zastępuje Buraka Sahbaza, który obejmuje stanowisko wiceprezesa i dyrektora generalnego działu Reflective Solutions Division.

Informacja o zmianach w zarządzie została ogłoszona po niedawnej globalnej restrukturyzacji kilku oddziałów oraz awansowaniu Hassana Rmaille'a na stanowisko prezesa Materials Group Worldwide. Ta ostatnia nominacja oznacza dalsze zmiany  na kluczowych pozycjach – managerowie Avery Dennison awansują na coraz wyższe stanowiska kierownicze, w miarę jak firma kontynuuje zrównoważony rozwój i dalszy wzrost.

Od momentu dołączenia do Avery Dennison, czyli od 2011 r. Roberto Martinez Porta pełnił różne funkcje w dziale zaopatrzenia; od września 2020 r. objął stanowisko wiceprezesa ds. zamówień w Materials Group, a także kierował zamówieniami pośrednimi. Wcześniej, zanim dołączył do Avery, kierował globalnym zaopatrzeniem w zakresie etykiet i materiałów opakowaniowych w firmie Heineken oraz pełnił funkcje w dziale zaopatrzenia, łańcucha dostaw i finansów w Citigroup Inc i NCR Corp.

Jestem podekscytowany możliwością dalszego tworzenia wartości dla branży i naszych klientów. Nasz doświadczony zespół sprzedaży nieustannie udowadnia, że przejrzystość, spójność i współpraca są kluczem do radzenia sobie w trudnych czasach. Cieszę się, że mogę przewodzić temu zespołowi i współpracować z klientami, aby zapewnić sprawność potrzebną do przyspieszenia wspólnego zrównoważonego rozwoju – powiedział Roberto Martinez Porta.

Opracowano na podstawie informacji firmy Avery Dennison