API.PL na targach Fast Textile
25 lis 2016 09:55

textile_2015_pic0029W dniach 17-19.11.2016, w Nadarzynie odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych FAST TEXTILE. Impreza od lat wpisuje się w kalendarz wydarzeń branżowych, w których udział bierze firma API.PL - dostawca maszyn i materiałów dla sitodruku oraz druku wielkoformatowego.

Tegoroczna propozycja targowa firmy API.PL dedykowana była przedsiębiorcom poszukującym zarówno inspiracji, jak i gotowych rozwiązań produkcyjnych w zakresie druku przemysłowego i personalizacji tekstyliów.

Ekspozycja firmy została podzielona na dwie sekcje. W pierwszej części, przeznaczonej dla firm zainteresowanych przemysłowym drukiem na tekstyliach,  zaprezentowano maszynę EPSON SureColor SC-F9200 - największy, dwugłowicowy ploter sublimacyjny w ofercie firmy EPSON. Jako propozycję dla osób poszukujących rozwiązań dla druku metrażowego z dużymi prędkościami oferowano ploter Homer HM1800P, osiągający wydajność na poziomie 120 m2/h przy druku produkcyjnym.

Druga część ekspozycji firmy API.PL - ploter sublimacyjny o szerokości zadruku 111,8 cm - EPSON SureColor SC-F6200, wzbudzał szczególne zainteresowanie osób rozpoczynających przygodę z sublimacją, nastawionych druk krótkich serii. Jest to rozwiązanie firmy EPSON przeznaczone do druku bezpośredniego na gotowych produktach, umożliwiające personalizację tekstyliów z wykorzystaniem druku sublimacyjnego oraz druku DTG. 

textile_2015_pic0030

Nasza firma, której jedną z głównych specjalizacji są urządzenia do druku na tekstyliach, wraz z każdą kolejną edycją targów zwiększa zarówno wielkość swojej ekspozycji jak i liczbę prezentowanych urządzeń. To pokazuje, że Targi FAST TEXTILE stają się stałą pozycją na liście targów naszej branży, integrując klientów poszukujących inspiracji lub gotowych rozwiązań produkcyjnych." – podsumowuje Mariusz Wasiak, marketing manager w firmie API.PL.

Opracowano na podstawie informacji API.PL.