Amagraf na Festiwalu
9 wrz 2022 10:04

Firma Amagraf zaprasza na prezentacje maszyn do zadruku tkanin w technologii DTF, różnego rodzaju grafik wielkoformatowych, a także urządzeń do zadruku gadżetów podczas tegorocznego Festiwalu Marketingu. Targi te odbędą się w dniach 14-15 września w Warszawie w Centrum Expo XXI. Podczas tej imprezy - na stoisku Atrium (numer E1 w hali 3) – Amagraf, dystrybutor urządzeń z oferty tej firmy, będzie do dyspozycji wszystkich gości, prezentując najnowsze rozwiązania do druku, dedykowane produkcji różnego rodzaju materiałów reklamowych.

Miło nam będzie prezentować ofertę dedykowaną drukarniom i agencjom reklamowym wspólnie z naszym partnerem - firmą Atrium. Wśród prezentowanych przez nas urządzeń będą znane już i cenione na rynku maszyny, dlatego zapraszamy wszystkich do spotkania z nami podczas tej imprezy – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf.

Wśród urządzeń, które będą prezentowane znajdzie się m.in. Mutoh PerformanceJet 2508UF - wielkoformatowy ploter płaski LED-UV o wymiarach 1250 x 2540 mm z ruchomą bramą karetki. Łączy on w sobie zestaw zaawansowanych funkcji, które – jak podkreśla dostawca – maksymalizują wydajność urządzenia: 4 wysokowydajne głowice drukujące w technologii „grayscale” (zmienna kropla atramentu), nośniki o grubości do 10 cm i maksymalnej gramaturze 50 g/m², wielostrefowy stół z podsysem (o różnych rozmiarach stref), system pinów pozycjonujących, a także możliwość rozbudowy do 6 głowic drukujących. Dzięki zastosowanej technologii UV-LED – zdaniem producenta - jest on idealnym wyborem, pozwalającym zwiększyć wydajność i zaoferować dostęp  do wysokomarżowych zleceń z użyciem koloru białego.

Urządzenie to, oferujące druk z białym kolorem i lakierem – mówi Piotr Alwingier – prezentowane było po raz pierwszy na stoisku firmy Amagraf w 2020 roku podczas targów RemaDays Warsaw i już wówczas wzbudziło duże zainteresowanie.

Poza tym goście będą mogli zobaczyć najnowsze plotery DTF, pozwalające na druk o podwyższonej odporności na tkaninach – modele: DTF Mutoh 628 (dedykowany dużym nakładom) oraz DTF 30 (przeznaczony do mniejszych serii). Kolejnymi rozwiązaniami, jakie będą mogli zobaczyć zwiedzający Festiwal Marketingu będą eko/żywiczne plotery 1341SR Pro i 1641SR Pro zapewniające – jak podkreśla Mutoh, ich producent – wysoką wydajność i łatwość obsługi, a przede wszystkim umożliwiające produkcję proekologicznych (z certyfikatem GreenGuard Gold oraz Oeko-Tex) grafik wewnętrznych i zewnętrznych.

Co więcej – podkreśla Piotr Alwingier - plotery te osiągnęły wysokie notowania, w stosunku do maszyn konkurencyjnych, w testach analityków niezależnej instytucji Keypoint Intelligence.  Na stoisku będą odbywać się również prezentacje najnowszych ploterów sublimacyjnych firmy Mutoh – m.in. modelu XpertJet 1642WR.

Nasza firma promować będzie podczas tej imprezy również peryferyjne urządzenia do wykańczania oraz urządzenia marki Summa m.in. stół tnący Summa F1612. Prezentowana oferta będzie więc bardzo ciekawa i każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb. Będziemy do Państwa dyspozycji - jako, że jesteśmy dystrybutorem wielu marek i urządzeń, zachęcamy do spotkania z nami i rozmów o swoich planach inwestycyjnych. Chętnie pomożemy je Państwu zrealizować w sposób najbardziej optymalny – mówi Piotr Alwingier.  

Opracowano na podstawie informacji firmy Amagraf