Aktualizacja oprogramowania EFI PrintSmith Vision MIS
17 gru 2020 09:54

Nowa wersja oprogramowania EFI PrintSmith Vision MIS to część pakietu EFI Quick Print Suite złożonego z narzędzi do zarządzania biznesem i procesami produkcyjnymi. Rozwiązanie umożliwia optymalizację wydajności i poprawia elastyczność funkcjonowania firm poligraficznych.

System opracowany przez Electronics For Imaging, Inc., jednego z wiodących deweloperów oprogramowania dla branży poligraficznej, to pierwsza wersja PrintSmith Vision w 100 proc. oparta na języku HTML. Oprogramowanie zastępuje starsze systemy, które wykorzystują technologię Adobe Flash.

PrintSmith Vision MIS może działać jako rozwiązanie chmurowe, aby zapewnić właścicielom firm pewność, że krytyczne dla biznesu informacje o klientach są bezpieczne, a jednocześnie łatwo dostępne.

Jesteśmy podekscytowani nową aktualizacją do wersji PrintSmith Vision 5.0 - powiedział użytkownik PrintSmith Vision, Michael Price, dyrektor ds. operacji systemów informatycznych w firmie AlphaGraphics Inc. i dodał: Korzyści dla użytkownika w przypadku wersji HTML są ogromne. Używam nowego zestawu funkcji i jestem pod wrażeniem szybkości i trafności odpowiedzi zespołu programistów EFI na moje prośby i sugestie. Z niecierpliwością czekamy na aktualizację, jesteśmy gotowi na zmiany i ulepszenia poszczególnych funkcjonalności systemu.

Dostęp z dowolnego miejsca

System PrintSmith Vision 5 został zaprojektowany i skonfigurowany z myślą o zapewnieniu użytkownikom jak najwyższej wydajności. Jest zoptymalizowany pod kątem zdalnego zarządzania i obsługi, a nowe narzędzia do zarządzania dodatkowo zapewniają możliwość wykonania większej ilości pracy w krótszym czasie.

Nowe moduły FastTrack HTML5 zawarte w oprogramowaniu oferują menedżerom i operatorom elastyczność w zarządzaniu kluczowymi zadaniami bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych szkoleń. PrintSmith Vision 5 umożliwia kompleksowe śledzenie zadań i automatyczne powiadomienia, aby zmniejszyć lub wyeliminować potrzebę spędzania czasu na poszukiwaniu statusów zadań i odpowiadaniu na zapytania klientów.

Jako część kompleksowego, zintegrowanego pakietu EFI Quick Print Suite, PrintSmith Vision 5 oferuje również integrację z oprogramowaniem EFI MarketDirect StoreFront, dając użytkownikom przewagę w zakresie produktywności w postaci automatycznego przetwarzania zamówień internetowych do druku. Dzięki temu drukarnie mogą znacznie zmniejszyć ryzyko popełniania błędów przy obsłudze zleceń.

Zintegrowana wysyłka

PrintSmith Vision ShipExpress – nowy moduł dostępny dla programu PrintSmith Vision i pakietu Quick Print Suite usprawnia proces nadawania zrealizowanych prac i sprawia, że ​​wysyłka oraz dostawa stają się bardziej opłacalne. Możliwości obsługi wielu przewoźników w module ShipExpress dają użytkownikom możliwość szybkiego i łatwego znalezienia najlepszych stawek za transport paczek, z opcją wydruku listów przewozowych i etykiet w ramach jednego prostego kroku.

Randy Blum, kierownik ds. wysyłek w Omaha, Regal Printing Company, korzystający z systemu PrintSmith Vision w wersji z modułem ShipExpress wypracował oszczędności dzięki konsolidacji większości zadań logistycznych firmy w ramach jednego rozwiązania.

W przeszłości korzystaliśmy z wielu różnych usług związanych z wysyłką; każda z nich generowała własne miesięczne koszty, każda też wymagała osobnego interfejsu oprogramowania. Możliwość zrobienia wszystkiego za pomocą jednego systemu nie tylko uprościła operacje, ale także pozwoliła nam zaoszczędzić około 2000 USD rocznie.

Więcej informacji na temat nowych funkcjonalności i usprawnień dostępnych w ramach aktualizacji programu PrintSmith Vision oraz innych produktów i usług EFI można znaleźć na stronie producenta.

Na podstawie informacji firmy EFI