Agfa na targach InPrint 2017
2 lis 2017 10:40

Agfa Graphics jest strategicznym partnerem i współzałożycielem targów druku przemysłowego InPrint. Podobnie jak w latach ubiegłych, Agfa Graphics zaprezentuje na targach InPrint swoje zaawansowane rozwiązania z obszaru druku inkjetu przemysłowego, jakie mogą znaleźć zastosowanie np. w procesach dekorowania, numerowania, znakowania czy kodowania. Dzięki ścisłej współpracy z integratorami systemowymi, firma posiada zaawansowaną wiedzę technologiczną, pozwalającą na tworzenie, rozwijanie i wdrażanie wysokiej jakości atramentów oraz innych ciekłych materiałów eksploatacyjnych, dostosowanych do różnych aplikacji przemysłowych.
Goście odwiedzający stoisko Agfa Graphics będą mogli zapoznać się z licznymi przykładami zastosowania jej rozwiązań do druku przemysłowego. Znajdą się na nim m.in. zadrukowanie tuby i pojemniki, personalizowane obuwie oraz butelki PET. Wszystkie one będą reprezentować te segmenty rynkowe, w których zastosowanie materiałów eksploatacyjnych Agfa Graphics z jednej strony wzbogaca funkcjonalność finalnych produktów, z drugiej – umożliwia wprowadzenie w nich elementów dekoracyjnych.

Mówi Przemysław Arabski, szef działu druku cyfrowego Agfa Graphics w naszym kraju: „Nasza firma od wielu lat z powodzeniem wdraża rozwiązania sprzętowe i software’owe, jak też materiały eksploatacyjne w przedsiębiorstwach reprezentujących różne, często bardzo odległe od siebie obszary rynku. To z myślą o nich organizowane są targi InPrint, które Agfa Graphics wspiera od początku istnienia tej imprezy. Na wystawie tej widać bardzo wyraźnie, że współczesne rozwiązania inkjetowe można zaadaptować z myślą o produkcji najróżniejszych przedmiotów. Z naszych lokalnych doświadczeń wynika, że z możliwości tych korzystają również przedsiębiorcy z Polski. Serdecznie zapraszamy ich do odwiedzenia targów InPrint i wizyty na stoisku Agfa Graphics”.

Opracowano na podstawie informacji firmy Agfa Graphics