5 możliwości wdrożenia druku 3D w firmie
7 wrz 2017 14:56

OMNI3D od września 2017 wprowadza 3 nowe pakiety cenowe dostosowane do potrzeb klientów biznesowych, a także możliwość wynajmu drukarki 3D lub druku 3D na zlecenie.

Wybierając opcję zakupu drukarki 3D, klienci OMNI3D mogą teraz liczyć nie tylko na atrakcyjniejszą ofertę cenową, ale także na bardziej rozbudowaną obsługę przed i posprzedażową. W zależności od wybranego pakietu, firma otrzymuje m.in.: więcej godzin wsparcia technologicznego, rozszerzoną gwarancję, więcej darmowych szpul z filamentami, a nawet możliwość druku z materiałów od innych producentów. Ceny za drukarkę z podstawowym pakietem usług rozpoczynają się już od 90 tys. zł.

„Celem działania OMNI3D jest optymalizacja kosztów produkcji dla naszych klientów, dlatego każdą współpracę rozpoczynamy od bezpłatnego audytu. Jego wynikiem jest wskazanie konkretnych etapów procesu produkcyjnego, w których możliwe jest zastąpienie lub wzbogacenie tradycyjnych technologii drukiem 3D. Takie podejście pozwala nam w pełni zrozumieć potrzeby klienta i zaproponować mu optymalne rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb i możliwości – zakup drukarki 3D, druk na zlecenie lub najem długoterminowy.” – komentuje Paweł Robak, CEO, OMNI3D.

Inną możliwością wdrożenia technologii druku 3D w firmie jest długoterminowy najem sprzętu. OMNI3D wspiera jednocześnie swoich klientów w procesie pozyskiwania finansowania. Dla wybranych firm, które jeszcze nie zdecydowały się na zakup drukarki 3D, OMNI3D oferuje usługi druku 3D na zlecenie.

OMNI3D to polski producent przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF, obecny na polskim rynku od 2013 roku. Oferowane systemy do druku przestrzennego idealnie sprawdzają się w produkcji części zamiennych do maszyn i linii produkcyjnych, produkcji narzędzi i oprzyrządowania, procesie wytwarzania funkcjonalnych prototypów oraz w produkcji nisko-seryjnej i personalizowanej. Firma oferuje usługi doradcze, wdrożeniowe, serwisowe, szkolenia oraz druk 3D na zlecenie. Do grona klientów należą firmy posiadające linie produkcyjne, usługodawcy, a także projektanci czy architekci. 

Factory 2.0 Production System - drukarka od OMNI3D – zdobyła w 2017 roku dwie prestiżowe nagrody branżowe: Najlepsza Przemysłowa Drukarka 3D (Dni Druku 3D, Przemysłowa Wiosna, Targi Kielce, marzec 2017) oraz Produkt Roku 2016 w kategorii „Druk 3D, wytwarzanie addytywne” (Inżynieria & Utrzymanie Ruchu, luty 2017).  

Opracowano na podstawie informacji firmy OMNI3D.