4Printers na Fast Textile
28 lis 2016 11:18

SONY DSC

W Nadarzynie pod Warszawą odbyła się trzecia edycja największego wydarzenia branży tekstylnej w Polsce, Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile w których 4Printers przedstawiło swoje innowacyjne rozwiązania.

W ciągu 3 dni w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo 4Printers na swoim stoisku zaproponowało zwiedzającym cztery urządzenia wykorzystywane m.in. w branży tekstylnej.

Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane zostało urządzenie Transjet 1.8 m marki Gandy Digital, charakteryzujące się najmniejszą wielkością kropli na rynku, a także najwyższą prędkością druku na papierze transferowym, dzięki konfiguracji z czterema głowicami Kyocera. Technologia druku transferowego w takiej odsłonie wzbudziła olbrzymie zainteresowanie wśród odwiedzających targi Fast Textile.

Na stoisku zaprezentowano największe urządzenie do druku na tkaninach w całej hali Ptak Warsaw Expo. Softjet od Gandy Digital w szerokości 3.2 metra robił ogromne wrażenie. Urządzenie z technologią druku sublimacyjnego wyposażone jest w piec wygrzewający, co za tym idzie w jednym procesie wykonywany jest druk i wygrzewanie, dzięki czemu Softjet gwarantuje gotowy produkt dla klienta.

SONY DSC

Ofertę maszyn wielkoformatowych uzupełniała maszyna do szycia EcoBasic niemieckiej produkcji Impulsy, która bez problemu wykonuje obszycie tkanin taśmami wzmacniającymi, taśmami PVC (keder), rzepami oraz pozostałymi akcesoriami. Ostatnim punktem prezentacji był Spektrofotometr - urządzenie wykonujące profile kolorystyczne.

"Targi Fast Textile, w których debiutowaliśmy to idealna okazja do poinformowania klientów z branży tekstylnej o portfolio naszych produktów. Mamy sygnały z rynku, że zostało to zauważone i cieszy się zainteresowaniem klientów - oby tak dalej." - podsumowuje udział w targach prezes zarządu 4Printers Sp. z o.o. Monika Mitura.

Opracowano na podstawie informacji 4Printers